Spegel med förgylld ram 142 x 50 cm. Förgyllt konsolbord med marmorskiva höjd 73 cm. Smärre bruksslitage.
900 SEK | 2019-05-10 11:34 |
850 SEK | 2019-05-09 21:09 |
500 SEK | 2019-05-10 09:36 |
400 SEK | 2019-05-05 21:51 |
175 SEK | 2019-05-04 21:41 |
150 SEK | 2019-05-02 07:00 |
100 SEK | Startpris |