Ett par, tenn samt mässing, Stockholm 1926, bruksslitage, skador/lagningar, höjd 23 cm
600 SEK | 2019-05-12 19:18 |
550 SEK | 2019-05-12 19:17 |
400 SEK | 2019-05-12 19:17 |
350 SEK | 2019-05-12 13:33 |
350 SEK | 2019-05-12 18:23 |
150 SEK | 2019-05-10 06:25 |
100 SEK | 2019-05-01 21:04 |
100 SEK | Startpris |