16 delar, bruksslitage, nagg, samt missfärgningar, mindre sprickor förekommer.
350 SEK | 2019-05-12 09:50 |
300 SEK | 2019-05-12 19:17 |
200 SEK | 2019-05-12 19:17 |
150 SEK | 2019-05-11 09:24 |
100 SEK | Startpris |