Teak, omkring 1960-tal, med belysning, smärre bruksslitage, klistermärken, smuts, 82 x 53, höjd 113 cm, utfälld bredd ca 160 cm
2 600 SEK | 2019-05-12 19:05 |
2 500 SEK | 2019-05-12 19:04 |
2 000 SEK | 2019-05-12 19:04 |
1 200 SEK | 2019-05-12 19:03 |
700 SEK | 2019-05-12 13:04 |
175 SEK | 2019-05-09 17:01 |
125 SEK | 2019-05-06 19:47 |
100 SEK | Startpris |