Finland, 1950-70-tal. Smärre bruksslitage, höjd 8 cm.
1 800 SEK | 2019-05-12 19:04 |
1 700 SEK | 2019-05-12 19:04 |
1 100 SEK | 2019-05-12 19:03 |
950 SEK | 2019-05-12 18:51 |
850 SEK | 2019-05-11 02:21 |
400 SEK | 2019-05-06 22:23 |
100 SEK | Startpris |