10 st, signerade, höjd 26,5 cm, bra skick (ett med mindre nagg)
4 100 SEK | 2019-05-19 19:02 |
4 000 SEK | 2019-05-19 09:48 |
3 500 SEK | 2019-05-19 19:02 |
3 300 SEK | 2019-05-16 20:40 |
3 200 SEK | 2019-05-16 20:35 |
3 000 SEK | 2019-05-13 14:28 |
1 000 SEK | 2019-05-10 08:56 |
500 SEK | 2019-05-08 22:16 |
400 SEK | 2019-05-08 18:47 |
100 SEK | Startpris |