1970-tal, med transportväska, obetydligt slitage, fungerar vid enklare test
3 100 SEK | 2019-05-18 19:17 |
3 000 SEK | 2019-05-19 19:08 |
2 600 SEK | 2019-05-17 07:31 |
100 SEK | 2019-05-07 22:34 |
100 SEK | Startpris |