Troligen Skåne, delvis bevarad originalmålning, skedhylla, bruksslitage, daterad 1830, 100 x 65 cm, höjd 230 cm.
4 000 SEK | 2019-05-19 19:04 |
3 900 SEK | 2019-05-19 19:04 |
2 300 SEK | 2019-05-19 19:02 |
1 200 SEK | 2019-05-19 18:28 |
100 SEK | 2019-05-08 21:57 |
100 SEK | Startpris |