Omkring 1960-tal, bruksslitage, 90 x 70, höjd 75 cm, 2 utdrag 'a 30 cm
800 SEK | 2019-05-17 17:59 |
750 SEK | 2019-05-17 15:44 |
100 SEK | Startpris |