I form av kvinna, smärre bruksslitage, men ett mindre nagg på undersida av kjol. Höjd 30 cm.
500 SEK | 2019-05-19 19:09 |
450 SEK | 2019-05-19 19:09 |
250 SEK | 2019-05-19 19:09 |
125 SEK | 2019-05-12 21:39 |
100 SEK | 2019-05-12 17:32 |
100 SEK | Startpris |