1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage.
1 500 SEK | 2019-05-19 19:13 |
1 400 SEK | 2019-05-19 19:12 |
1 000 SEK | 2019-05-19 16:35 |
500 SEK | 2019-05-19 00:30 |
400 SEK | 2019-05-13 22:28 |
350 SEK | 2019-05-09 18:22 |
175 SEK | 2019-05-08 08:53 |
100 SEK | Startpris |