Lekande zebror, signerad och numrerad 104/275. Bildmått 71 x 58 cm.
6 200 SEK | 2019-05-19 19:03 |
6 000 SEK | 2019-05-19 19:03 |
3 900 SEK | 2019-05-18 11:54 |
3 400 SEK | 2019-05-13 14:29 |
3 300 SEK | 2019-05-16 17:03 |
650 SEK | 2019-05-11 13:46 |
450 SEK | 2019-05-09 17:48 |
125 SEK | 2019-05-08 21:56 |
100 SEK | Startpris |