1940/50-tal. 64 utdragslådor, bruksslitage. Sockel, samt toppskiva medföljer. 142 x 40 cm, höjd 79 cm, + sockel, höjd ca 10 cm.
3 400 SEK | 2019-05-26 19:07 |
3 300 SEK | 2019-05-26 19:07 |
2 500 SEK | 2019-05-17 19:39 |
2 100 SEK | 2019-05-10 12:50 |
600 SEK | 2019-05-13 22:45 |
500 SEK | 2019-05-13 18:07 |
100 SEK | Startpris |