16 st, 1900-tal, smärre bruksslitage, diam. 12-13 cm
3 100 SEK | 2019-05-26 19:08 |
3 000 SEK | 2019-05-26 17:36 |
2 200 SEK | 2019-05-26 18:57 |
600 SEK | 2019-05-26 18:54 |
350 SEK | 2019-05-25 16:31 |
300 SEK | 2019-05-24 13:17 |
175 SEK | 2019-05-24 16:59 |
100 SEK | Startpris |