4+2 st, några signerade "P.W". Proviniens Mariebergs gård, Kungälv, rygg samt sarg med bladsnittsdekor, genombruten rygg, kopplade ben, stoppad löstagbar sits, senare bemålning, bruksslitage.
6 000 SEK | 2019-05-26 13:56 |
5 800 SEK | 2019-05-10 13:07 |
4 500 SEK | 2019-05-25 22:26 |
3 500 SEK | 2019-05-22 19:14 |
2 200 SEK | 2019-05-19 18:45 |
2 000 SEK | 2019-05-17 16:31 |
1 200 SEK | 2019-05-13 23:21 |
100 SEK | Startpris |