Omkring 1960-tal, soffa, bord samt 2 st karmstolar, fint skick, bord med smärre bruksslitage, längd soffa 135 cm
1 400 SEK | 2019-05-26 19:11 |
1 300 SEK | 2019-05-26 19:11 |
1 100 SEK | 2019-05-23 20:26 |
200 SEK | 2019-05-26 18:48 |
100 SEK | Startpris |