4 st, Vetlanda, omkring 1960-tal, teak med läderklädsel, smärre bruksslitage
1 600 SEK | 2019-05-26 19:15 |
1 500 SEK | 2019-05-26 19:15 |
1 300 SEK | 2019-05-26 19:15 |
1 000 SEK | 2019-05-26 18:57 |
350 SEK | 2019-05-21 20:45 |
100 SEK | 2019-05-20 13:58 |
100 SEK | Startpris |