Teak, omkring 1960-tal, bruksslitage, fläck på skiva. 140 x 100, höjd 73, 2 ilägg 'a 56 cm
2 000 SEK | 2019-05-26 19:16 |
1 900 SEK | 2019-05-26 19:16 |
1 500 SEK | 2019-05-26 19:15 |
600 SEK | 2019-05-26 19:01 |
300 SEK | 2019-05-26 18:49 |
100 SEK | Startpris |