Handkolorerad, signerad samt numrerad 27/50, bildmått 63 x 47 cm.
750 SEK | 2019-05-26 19:05 |
700 SEK | 2019-05-26 19:05 |
500 SEK | 2019-05-26 19:05 |
400 SEK | 2019-05-26 19:05 |
100 SEK | Startpris |