Ett par, glas samt mässing, 1900-tal, smärre bruksslitage, höjd 45 cm
1 400 SEK | 2019-05-20 07:42 |
1 400 SEK | 2019-05-26 19:04 |
700 SEK | 2019-05-15 20:54 |
650 SEK | 2019-05-13 23:20 |
650 SEK | 2019-05-14 18:32 |
450 SEK | 2019-05-13 18:28 |
100 SEK | Startpris |