Öppningsbar skiva, med förvaring under. Bruksslitage, skiva med skador. 72 x 45 cm, höjd 79 cm.
350 SEK | 2019-05-21 09:22 |
300 SEK | 2019-06-02 19:14 |
200 SEK | 2019-05-29 08:16 |
100 SEK | 2019-05-18 23:15 |
100 SEK | Startpris |