Omkring 1940-tal, mahogny, smärre bruksslitage, 63 x 31, höjd 84 cm
1 000 SEK | 2019-06-02 11:41 |
1 000 SEK | 2019-06-02 11:44 |
125 SEK | 2019-05-25 08:21 |
100 SEK | Startpris |