1900-talets mitt, guldfärgart trä, delvis förgylld, smärre bruksslitage, 65 x 63 cm
550 SEK | 2019-06-02 19:04 |
500 SEK | 2019-06-01 18:04 |
450 SEK | 2019-06-01 12:52 |
400 SEK | 2019-05-31 18:45 |
100 SEK | Startpris |