Omkring 1960-tal, teak, bord med 4 st stolar, bruksslitage, diam. 114, höjd 74 cm, 2 st ilägg 'a 50 cm
5 800 SEK | 2019-08-05 19:05 |
5 600 SEK | 2019-08-05 19:04 |
5 400 SEK | 2019-08-05 19:04 |
5 200 SEK | 2019-08-05 18:18 |
2 000 SEK | 2019-08-04 20:49 |
1 500 SEK | 2019-07-02 07:59 |
750 SEK | 2019-07-02 08:46 |
100 SEK | Startpris |