1900-talets andra hälft, signerad samt monogramsignerad, obetydligt slitage, enstaka mindre fläck, 355 x 248 cm
70 000 SEK | 2019-08-05 19:02 |
68 000 SEK | 2019-08-05 19:02 |
48 000 SEK | 2019-08-05 19:01 |
26 000 SEK | 2019-08-05 18:59 |
22 000 SEK | 2019-08-05 18:02 |
16 000 SEK | 2019-08-05 08:05 |
15 000 SEK | 2019-08-05 17:54 |
8 400 SEK | 2019-08-04 17:57 |
8 200 SEK | 2019-08-04 19:58 |
6 000 SEK | 2019-08-03 13:06 |
5 200 SEK | 2019-07-06 21:23 |
5 000 SEK | 2019-07-31 09:44 |
4 500 SEK | 2019-07-20 01:30 |
4 000 SEK | 2019-07-14 15:46 |
2 600 SEK | 2019-07-11 00:40 |
2 400 SEK | 2019-07-02 20:36 |
2 200 SEK | 2019-07-05 13:14 |
1 600 SEK | 2019-07-02 13:27 |
150 SEK | 2019-07-02 08:06 |
100 SEK | Startpris |