1900-tal, smärre bruksslitage, höjd 38 cm
350 SEK | 2019-08-03 22:11 |
300 SEK | 2019-07-02 17:03 |
150 SEK | 2019-07-12 23:00 |
100 SEK | 2019-07-01 23:44 |
100 SEK | Startpris |