Komposition, signerad samt numrerad IX/XV, bladmått 56 x 76 cm
1 100 SEK | 2019-08-05 18:40 |
1 000 SEK | 2019-08-05 17:18 |
650 SEK | 2019-07-19 21:48 |
550 SEK | 2019-07-05 17:29 |
100 SEK | Startpris |