6 st, förgylld insida, smärre bruksslitage, bottenrepor, höjd 11-16 cm
250 SEK | 2019-08-12 19:04 |
200 SEK | 2019-08-12 19:03 |
100 SEK | 2019-08-11 16:38 |
100 SEK | Startpris |