1800-talets slut, förgylld stomme, 8 st hållare för levande ljus, 3 elektriska, bruksslitage, diam. 50, höjd exkl. kedja 45 cm, fungerar.
850 SEK | 2019-08-12 19:04 |
800 SEK | 2019-07-23 00:31 |
800 SEK | 2019-08-11 11:28 |
125 SEK | 2019-08-08 09:50 |
100 SEK | Startpris |