Tyskland 1900-talets början, smärre yttre bruksslitage, ej funktionstestad, höjd 100 cm
450 SEK | 2019-08-12 19:04 |
400 SEK | 2019-07-14 16:33 |
300 SEK | 2019-08-12 17:12 |
100 SEK | Startpris |