Ek, dörr med bakomliggande förvaring (saknar ett hyllplan), samt hyllor (ett hyllplan saknar hyllbärare). Bruksslitage, mindre fanerskador samt fläck. 59 x 39 cm, höjd 100 cm.
850 SEK | 2019-08-12 19:05 |
800 SEK | 2019-08-12 19:04 |
750 SEK | 2019-08-07 18:01 |
750 SEK | 2019-08-12 17:50 |
175 SEK | 2019-07-15 14:23 |
100 SEK | Startpris |