Omkring 1960-tal, teak samt valnöt, bord samt 4 st stolar, smärre bruksslitage, diam. bord 120, höjd 73 cm 2 st ilägg 'a 40 samt 50 cm
11 400 SEK | 2019-08-12 18:47 |
11 200 SEK | 2019-08-12 18:22 |
10 200 SEK | 2019-08-12 18:37 |
7 000 SEK | 2019-08-11 23:34 |
5 000 SEK | 2019-08-11 22:49 |
3 600 SEK | 2019-08-11 20:22 |
2 700 SEK | 2019-08-09 10:12 |
2 400 SEK | 2019-07-06 08:58 |
2 200 SEK | 2019-07-06 09:22 |
1 000 SEK | 2019-07-02 09:44 |
750 SEK | 2019-07-02 15:23 |
550 SEK | 2019-07-02 08:43 |
100 SEK | 2019-07-02 08:01 |
100 SEK | Startpris |