Ett par, Norge omkring 1960-tal, bruksslitage
2 600 SEK | 2019-08-12 18:45 |
2 500 SEK | 2019-08-12 19:02 |
1 900 SEK | 2019-08-12 19:02 |
1 500 SEK | 2019-08-12 19:02 |
650 SEK | 2019-08-12 16:39 |
500 SEK | 2019-08-02 18:53 |
450 SEK | 2019-07-09 19:41 |
250 SEK | 2019-07-07 08:36 |
100 SEK | Startpris |