Komposition, signerad samt numrerad (59/100), bildmått 16,5 x 23 cm
1 100 SEK | 2019-08-19 19:06 |
1 000 SEK | 2019-08-18 12:00 |
800 SEK | 2019-08-18 15:31 |
450 SEK | 2019-08-13 16:58 |
400 SEK | 2019-08-07 22:14 |
150 SEK | 2019-08-06 00:43 |
100 SEK | 2019-07-30 21:01 |
100 SEK | Startpris |