Omkring 1900-talets mitt, smärre bruksslitage
1 600 SEK | 2019-08-19 18:57 |
1 500 SEK | 2019-08-19 17:46 |
250 SEK | 2019-08-11 14:56 |
100 SEK | 2019-07-24 18:14 |
100 SEK | Startpris |