Signerad, samt daterad 1908. Porträtt av Jacqueline Thiebault. Bildstorlek 64 x 53 cm.
3 900 SEK | 2019-08-19 18:52 |
3 800 SEK | 2019-08-19 15:08 |
2 400 SEK | 2019-08-11 15:10 |
2 100 SEK | 2019-08-18 21:40 |
950 SEK | 2019-08-01 10:55 |
700 SEK | 2019-08-06 00:44 |
600 SEK | 2019-07-23 00:52 |
100 SEK | Startpris |