1900-talets slut, individuella nycklar till varje fack samt 1 huvudnyckel. Bruksslitage, rostfläckar. 80 x 40 cm, höjd 190 cm.
250 SEK | 2019-08-19 19:13 |
200 SEK | 2019-08-17 23:04 |
175 SEK | 2019-08-16 19:33 |
100 SEK | Startpris |