Signerad samt numrerad (31/100), bildmått ca 77 x 59 cm
1 500 SEK | 2019-08-19 16:28 |
1 400 SEK | 2019-08-19 19:05 |
700 SEK | 2019-08-15 20:47 |
400 SEK | 2019-07-23 00:50 |
200 SEK | 2019-08-02 19:52 |
100 SEK | 2019-07-02 13:55 |
100 SEK | Startpris |