Teak, omkring 1960-tal, smärre bruksslitage, mindre kantskada, 190 x 42 cm, höjd 81 cm.
1 400 SEK | 2019-08-26 19:00 |
1 300 SEK | 2019-08-26 19:00 |
950 SEK | 2019-08-26 19:00 |
800 SEK | 2019-08-26 17:57 |
500 SEK | 2019-08-25 17:20 |
125 SEK | 2019-08-21 20:10 |
100 SEK | Startpris |