1900-tal, smärre bruksslitage. 115 x 45 cm.
350 SEK | 2019-08-26 19:09 |
300 SEK | 2019-08-26 19:09 |
175 SEK | 2019-08-26 19:08 |
125 SEK | 2019-08-15 19:34 |
100 SEK | Startpris |