3 st, silver, Gussi, G-Kaplan samt Robbert, 1960-tal, smärre bruksslitage, strl 15-17 mm
750 SEK | 2019-08-26 19:10 |
700 SEK | 2019-08-26 19:10 |
600 SEK | 2019-08-26 17:24 |
400 SEK | 2019-08-23 22:13 |
250 SEK | 2019-08-22 14:40 |
200 SEK | 2019-08-13 07:15 |
150 SEK | 2019-08-20 21:24 |
100 SEK | 2019-08-08 20:45 |
100 SEK | Startpris |