Trä, 1800-tal eller äldre, bruksslitage, lagningar, höjd 52 cm
1 900 SEK | 2019-08-23 13:06 |
1 800 SEK | 2019-08-26 19:00 |
1 600 SEK | 2019-08-19 22:21 |
600 SEK | 2019-08-18 15:39 |
125 SEK | 2019-08-13 20:32 |
100 SEK | Startpris |