1900-talets första hälft, senare klädsel, smärre bruksslitage, längd 150 cm
2 400 SEK | 2019-08-26 18:59 |
2 100 SEK | 2019-08-26 19:13 |
400 SEK | 2019-08-26 12:00 |
200 SEK | 2019-08-23 02:03 |
175 SEK | 2019-08-21 20:01 |
125 SEK | 2019-08-20 00:15 |
100 SEK | 2019-08-18 21:20 |
100 SEK | Startpris |