1900-talets andra hälft, skivor i laminat med jakarandaimitation, framsida delvis galonklädd, smärre bruksslitage, enstaka märke på skiva, bredd 122, höjd 100 cm
2 700 SEK | 2019-08-26 18:23 |
2 600 SEK | 2019-08-26 19:00 |
2 400 SEK | 2019-08-26 18:51 |
1 200 SEK | 2019-08-25 21:42 |
450 SEK | 2019-08-24 10:04 |
350 SEK | 2019-08-15 13:08 |
300 SEK | 2019-08-16 18:30 |
100 SEK | Startpris |