Mycket 60-tal, bruksslitage, ej fullständigt genomgångna
400 SEK | 2019-08-26 19:03 |
350 SEK | 2019-08-26 19:02 |
250 SEK | 2019-08-23 21:02 |
200 SEK | 2019-08-16 12:12 |
100 SEK | 2019-08-08 21:19 |
100 SEK | Startpris |