Omkring 1960, teak, samt bok, 4 st stolar med klädsel i konstskinn, diam. bord 114, höjd 74 cm, 2 ilägg 'a 50 cm, obetydligt slitage, liten fanerskada, enstaka mindre märke på skiva
5 800 SEK | 2019-09-02 19:00 |
5 600 SEK | 2019-09-02 18:58 |
4 400 SEK | 2019-09-02 19:00 |
4 200 SEK | 2019-09-02 18:56 |
3 300 SEK | 2019-09-02 18:46 |
2 000 SEK | 2019-09-01 12:13 |
1 000 SEK | 2019-08-21 19:07 |
950 SEK | 2019-08-24 01:25 |
850 SEK | 2019-08-21 18:22 |
400 SEK | 2019-08-20 13:24 |
100 SEK | Startpris |