Spår av förgyllning. Höjd 19,5 cm. Smärre bruksslitage.
450 SEK | 2019-09-02 19:02 |
400 SEK | 2019-08-27 15:38 |
350 SEK | 2019-08-25 04:31 |
300 SEK | 2019-08-22 22:23 |
100 SEK | Startpris |