Ett par. Stomme av bambu, rygg och sits av skinn. Slitage, repor, fläckar.
700 SEK | 2019-08-30 17:06 |
600 SEK | 2019-08-27 22:05 |
600 SEK | 2019-08-29 18:17 |
400 SEK | 2019-08-27 11:58 |
300 SEK | 2019-08-22 23:16 |
150 SEK | 2019-08-24 01:07 |
100 SEK | Startpris |