Funktionsduglig. Smärre bruksslitage. Mindre, obetydlig kantlagning. Brännrörshöjd 52 cm.
600 SEK | 2019-09-02 11:30 |
550 SEK | 2019-09-02 19:04 |
450 SEK | 2019-09-02 19:04 |
250 SEK | 2019-08-22 22:29 |
250 SEK | 2019-08-28 15:28 |
100 SEK | 2019-08-20 02:38 |
100 SEK | Startpris |