Stämplad FBC, Bruksslitage. Lagning i botten, höjd 31 cm, diameter 47 cm.
500 SEK | 2019-09-02 09:08 |
450 SEK | 2019-09-01 14:20 |
400 SEK | 2019-08-30 08:08 |
300 SEK | 2019-08-25 15:25 |
300 SEK | 2019-08-27 15:39 |
200 SEK | 2019-08-20 02:38 |
150 SEK | 2019-08-19 22:34 |
100 SEK | Startpris |